Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking

  • 140 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

2-slaapkamer Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking Melbourne appartement ligt in het zakendistrict, op 2 km afstand van het Block Arcade Winkelcentrum en op 25 minuten loopafstand van het Australian Centre for the Moving Image. Het appartement van 140 m² is gelegen op 2 km afstand van Flinders Street treinstation en binnen een paar straten van Collins Square/Collins Street busstation.

Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement biedt een kleedruimte, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de tuin. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij deze accommodatie. Een droger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

De beschikbaarheid van een bubbelbad en een sauna bij Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartementen zorgt voor een aangenamere ervaring.

Dit 2-badkamer appartement is te vinden in de Deira wijk van de stad, op 30 minuten wandelafstand van het Ian Potter Centre. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Melbourne.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking Melbourne
Luxe Waterfront Melbourne
Mobiele prijsaanbieding

Luxe Waterfront Melbourne

9.4
Schitterend 9 beoordelingen
44 m van de accommodatie
USD 384 USD 346
per nacht
Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View
Mobiele prijsaanbieding

Penthouse At City 3B2B2C-Harbour-Ocean View

6.7
Aangenaam 46 beoordelingen
98 m van de accommodatie
Docklands 2Br Apt Balcony Gym Pool Near Cbd & Mcg
Mobiele prijsaanbieding

Docklands 2Br Apt Balcony Gym Pool Near Cbd & Mcg

8.8
Fantastisch 8 beoordelingen
103 m van de accommodatie
USD 465 USD 419
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    17 km

    Treinstations

    Southern Cross Station
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst
    • Voorzieningen voor huisdieren
    • Winkels/ Commerciële diensten

    Eten

    • Picknickplaats/ Tafels

    In de keuken

    • Droger

    Zakelijke faciliteiten

    • Zakencentrum

    Recreatie

    • Overdekt zwembad
    • Zonneterras
    • Tuin
    • Sauna
    • Jacuzzi
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Kleedruimte
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement te vinden?
      Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement is in de Melbourne CBD wijk van de stad gesitueerd, op 25 minuten loopafstand van het Immigratiemuseum.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement zijn onder andere het Block Arcade Winkelcentrum, het Immigratiemuseum, het Melbourne Convention and Exhibition Centre.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement?
      Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement biedt privéparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Saluministi en Billy Barista restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement aangeboden?
      Ja, Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement biedt draadloos internet.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement?
      Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Hoe groot is Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement?
      Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking appartement heeft een totale oppervlakte van 140 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    17 km

    Treinstations

    Southern Cross Station
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury 2Br Docklands Bright&Modern Covered Parking Melbourne

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten